Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Marianów Rogowski

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana Marianów Rogowski

Marianów Rogowski,łódzkie

500 000 zł4 600 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie cisza i spokój są standardem, a nie luksusem? Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch przylegających do siebie nieruchomości o łącznej powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa ogrodzona Stryków

Stryków(Marianów Rogowski + 23 km)

20 895 105 zł126 637 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży doskonale zlokalizowanego terenu inwestycyjnego w Strykowie - bezpośredni dostęp do drogi krajowej i wjazd na teren z drogi krajowej a także wjazd z asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Widok,Skierniewice(Marianów Rogowski + 24 km)

605 000 zł59,30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 59,3 m gotowe do zamieszkania! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Harcerska

Centrum,Skierniewice(Marianów Rogowski + 24 km)

749 000 zł111 m² 6 747,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom z ogródkiem w centrum miasta w cenie mieszkania. Zieleń, wszędzie blisko, cisza i spokój dla Ciebie i rodziny. Jedyny dom wolnostojący w centrum miasta w takiej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Stryków

Chojny,Stryków(Marianów Rogowski + 23 km)

828 000 zł120 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najpiękniejszy domek W zabudowie bliźniaczej! zaplanowane są dwa dni otwarte! 11 kwietnia! Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 120 m , 95m powierzchni użytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Prymasowska

Centrum,Skierniewice(Marianów Rogowski + 24 km)

452 375 zł36,19 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 36,19 m2 w najbardziej prestiżowej inwestycji w Skierniewicach. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum miasta, 200 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Balcerów

Balcerów(Marianów Rogowski + 22 km)

225 000 zł810 m² 277,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana położona w spokojnej i zielonej okolicy to doskonała propozycja dla osób marzących o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Józefin

Józefin(Marianów Rogowski + 13 km)

598 000 zł210,40 m² 2 842,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Przedstawiam Państwu kolejną nietuzinkową nieruchomość :) Prezentowana nieruchomość to dwie działki o łącznej powierzchni 8600m2 , na której posadowione są dwa budynki - dom mieszkalny (.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Retniowiec

Retniowiec(Marianów Rogowski + 15 km)

250 000 zł36 500 m² 6,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa niezabudowana, o charakterze siedliskowym, z możliwością zabudowy do 70 metrów od drogi. Nieruchomość jest malowniczo położona, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Budy Trzcińskie

Budy Trzcińskie(Marianów Rogowski + 25 km)

540 000 zł9 865 m² 54,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z pozwoleniem na budowę cisza, przestrzeń i szybki dojazd do Skierniewic. Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Budy Trzcińskie, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Stryków(Marianów Rogowski + 23 km)

549 000 zł69 m² 7 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Strykowie! Z radością przedstawiamy kameralny projekt obejmujący 14 nowoczesnych, trzypokojowych mieszkań, idealnych dla rodzin, par i wszystkich, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marianów Rogowski

Marianów Rogowski,łódzkie

210 000 zł3 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W atrakcyjnej okolicy Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3000m2 położona w malowniczej i spokojnej okolicy. Teren.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij